DJ – Referencje

Mieliśmy wesele 15.08.2012 r. Zaufaliśmy Panu Dj’owi, gdyż z braku czasu nie mogliśmy "sprawdzić" jego oferty i nie zawiedliśmy się. Profesjonalizm, wysoki poziom, świetna zabawa, to słowa, które charakteryzują współpracę z Dj Banezem. Goście do dziś, oprócz cudownej sukni Panny młodej, wspominają tylko DJ'a i wyborną zabawę jaką nam zorganizował. Repertuar był bardzo zróżnicowany i dzięki temu wszyscy, starzy i młodzi, świetnie się bawili. Parkiet przez cały czas był pełny tańczących gości. Jeszcze raz dziękujemy Panu za uczynienie tego dnia jeszcze bardziej wyjątkowym! SERDECZNIE POLECAMY WSPÓŁPRACĘ Z DJ'em Banez.
Pozdrawiamy, Karolina i Krzysiek :-)

Witamy . Dzięki Tobie Sławku goście na naszym weselu tj. 28.09.2013r. nie chcieli schodzić z parkietu do 4 nad ranem. Wszyscy bawili się świetnie, pytali skąd wytrzasnęliśmy takiego świetnego gościa , który umie zabawić, rozruszać towarzystwo i tak świetnie zajmuje się tym co jest jego pasją i pracą w jednym." Niezapomniane wesele, i najlepsze na jakim się bawiliśmy" - takie słowa słyszeliśmy od wielu naszych gości weselnych. Dziękujemy raz jeszcze za fantastyczną zabawę, oprawę muzyczną i poprowadzenie!!!! POLECAMY!!!! :))
MN i PN.

Dziękuję DJ Banez’owi za bardzo udaną imprezę okolicznościową: moją 50 - tkę. Wszyscy wspaniale się bawili, a impreza zostanie na długo zapamiętana. Świetne wyczucie preferencji muzycznych towarzystwa. Naprawdę polecam!
Marek

Dzięki za muzyczną oprawę naszego wesela!:)) co chcieliśmy my i goście to było! komunikacja na najlepszym poziomie, a to w tym dniu jest ważne. Zaufaliśmy Ci i nie zawiedliśmy się:)) gorąco pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy!:))
Ania i Łukasz :))

Witamy! Chcieliśmy jeszcze raz Panu serdecznie podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Pozdrawiamy
Małgorzata i Sławomir Szczygieł